2009

A Nyugdíjasok Egyesülete Pécs 2009-ben sikeresen pályázott a Gazdasági Versenyhivatal Versenykultúra Központja által GVH VKK/4/2009 számon kiírt pályázatra.

Programunk elnevezése: Fogyasztóvédő és Tanácsadó Szolgálat létrehozása és működtetése a Dél-Dunántúli Régió nyugdíjasai számára

Pályázaton elnyert összeg: 1 000 000 Ft

Program rövid leírása: A Program magában foglalja a következőket:

-        Fogyasztóvédelmi oktatások, konferenciák szervezése a régió nyugdíjas szervezetei számára (Somogy, Tolna, Baranya)

-         Kiadványfüzet összeállítása, terjesztése a konferenciákon, illetve a régió nyugdíjas egyesületei, klubjai körében

-         Fogyasztóvédelmi ügyelet szolgáltatásunk bővítése heti 2 alkalomra

Megvalósítás határideje:  2010. október 15.

A pályáztató által eddig folyósított összeg: 614 806 Ft (érkezett 2010.09.14-én)

A program támogatási szerződését és szakmai beszámolóját külön menüpontban tesszük közzé. A pénzügyi beszámolót annak elfogadása után szintén külön menüpontban fogjuk közzétenni.