Közhasznúsági jelentés és mérleg 2013. évről
2014. június. 04
2013.

Beszámoló és Közhasznúsági jelentés a 2013. évről

a teljes beszámoló és a hozzátartozó mérleg megtekinthető a Galéria 2013-as képtárában.

A 2014. 05. 23-i Nyugdíjasok Egyesülete Küldöttgyűlésén elfogadott határozatok:

1./2014.05.23. Küldöttgyűlés határozata:

A Nyugdíjasok Egyesülete 2014.05.23-i Küldöttgyűlése jegyzőkönyvvezetőjének  Koczkásné Valkó Viktóriát  egyhangúlag elfogadta.

IGENNEL szavazott 35 fő, ellene: 0 fő, tartózkodott 0 fő

2./ 2014.05.23. Küldöttgyűlés határozata:

A Küldöttgyűlési jegyzőkönyv hitelesítőjének Dr. Tóth Miklósnét és Wawra Jánosnét egyhangúlag elfogadta.

IGENNEL szavazott 35 fő, ellene: 0 fő, tartózkodott 0 fő

3./ 2014.05.23. Küldöttgyűlés határozata:

A Nyugdíjasok Egyesülete 2014.05.23-i Küldöttgyűlésének napirendjeit egyhangúlag elfogadta:

IGENNEL szavazott 35 fő, ellene: 0 fő, tartózkodott 0 fő

-  Tájékoztató a lejárt határidejű határozatok teljesítéséről.

-  Az elnökség beszámolója a Nyugdíjasok Egyesülete elmúlt 4 évi munkájáról.

-  Az Egyesület 2013 évi Költségvetésének teljesítéséről szóló beszámoló.

-  Az Egyesület 2013 évi Mérlegének és Közhasznúsági mellékletének előterjesztése.

- Az Ellenőrző Bizottság jelentése.

- A beszámolók elfogadása.

- A Nyugdíjasok Egyesülete Alapszabályának módosítása.

-  A Nyugdíjasok Egyesülete tisztségviselőinek és elnökségi tagjainak felmentése, az új tisztségviselők és elnökségi tagok megválasztása:

- A Szavazatszámláló Bizottság elnökének és tagjainak megválasztása.

- Az Egyesület új tisztségviselőire vonatkozó személyi javaslatok előterjesztése.

- Az Egyesület új tisztségviselőinek megválasztása, szavazás lebonyolítása.

-  Az Egyesület megválasztott elnökének tájékoztatója a következő időszak terveiről.

- Az Egyesület 2014 évi költségvetési tervének ismertetése és elfogadása.

-  Egyebek.

4./ 2014. 05.23. Küldöttgyűlés határozata:

A Küldöttgyűlés a lejárt határidejű határozatok teljesítéséről szóló beszámolót 2014.05.23-i Küldöttgyűlés egyhangúlag elfogadta.

IGENNEL szavazott 35 fő, ellene: 0 fő, tartózkodott 0 fő

5./2014. 05.23. Küldöttgyűlés határozata:

A Felügyelő Bizottság jelentését az Egyesület 2014.05.23-i Küldöttgyűlése egyhangúlag elfogadta.

IGENNEL szavazott 35 fő, ellene: 0 fő, tartózkodott 0 fő

6./2014. 05.23 Küldöttgyűlés határozatai:

1./ 2014. 05.23 Küldöttgyűlés határozata:

Egyesület elmúlt 4 évi munkájáról szóló összefoglaló jelentést és kiemelten a 2013 évi munkájáról szóló beszámolót a 2014.05.23-i  Küldöttgyűlése egyhangúlag elfogadta.

IGENNEL szavazott 35 fő, ellene:0 fő, tartózkodott 0 fő

2 ./ 2014. 05.23 Küldöttgyűlés határozata:

Az Egyesület 2013. évi Költségvetésének teljesítéséről szóló beszámolót a 2014.05.23-i     Küldöttgyűlése egyhangúlag elfogadta.

IGENNEL szavazott 35 fő, ellene:0 fő, tartózkodott 0 fő

3./ 2014. 05.23 Küldöttgyűlés határozata:

A Nyugdíjasok Egyesülete 2013 évi Mérlegbeszámolóját és Közhasznúsági mellékletét az Egyesület 2014.05.23-i Küldöttgyűlése egyhangúlag elfogadta.

IGENNEL szavazott 35 fő, ellene:0 fő, tartózkodott 0 fő

7./2014. 05.23. Küldöttgyűlés határozata:

A Nyugdíjasok Egyesülete Alapszabályának módosítását az Egyesület 2014.05.23-i Küldöttgyűlése egyhangúlag elfogadta.

IGENNEL szavazott 35 fő, ellene: 0 fő, tartózkodott 0 fő

8./2014. 05.23. Küldöttgyűlés határozata:

A Nyugdíjasok Egyesülete a Szavazatszámláló Bizottság Elnökének Horváth Imrét és tagjainak  Magyar Jánost és Hényel Zoltánnét 2014.05.23-i Küldöttgyűlése egyhangúlag elfogadta.

IGENNEL szavazott 35 fő, ellene: 0 fő, tartózkodott 0 fő

9./ 2014.05.23. Küldöttgyűlés határozata:

A Nyugdíjasok Egyesülete Küldöttgyűlése a 2014.05.23-i ülésén az alábbi személyeket egyhangúlag elfogadta:

A Nyugdíjasok Egyesülete Elnökének: Somogyváry Attilát egyhangúlag elfogadta.

IGENNEL szavazott 35 fő, ellene: 0 fő, tartózkodott 0 fő

A Nyugdíjasok Egyesülete Elnökhelyettesének: Dr. Palotai Ferencnét egyhangúlag elfogadta.

IGENNEL szavazott 35 fő, ellene: 0 fő, tartózkodott 0 fő

Az Nyugdíjasok Egyesülete Elnökhelyettesének: Tomics Jánost egyhangúlag elfogadta.

IGENNEL szavazott 35 fő, ellene: 0 fő, tartózkodott 0 fő

A Nyugdíjasok Egyesülete Elnökségi tagjainak: Göllény Zsuzsannát, Hegedűs Margitot,  Iván Klárát, Radnóti Adélt, Fónai Gábort egyhangúlag elfogadta.

IGENNEL szavazott 35 fő, ellene: 0 fő, tartózkodott 0 fő

Az Nyugdíjasok Egyesülete Felügyelő Bizottsága Elnökének: Szedlacsek Józsefnét egyhangúlag elfogadta.

IGENNEL szavazott 35 fő, ellene: 0 fő, tartózkodott 0 fő

A Nyugdíjasok Egyesülete Felügyelő Bizottsága tagjainak: Kesztyűs Jánosné Papp Mártát és Pálfalusi Györgynét egyhangúlag elfogadta.

IGENNEL szavazott 35 fő, ellene: 0 fő, tartózkodott 0 fő

10./ 2014.05.23. Küldöttgyűlés határozata:

A Nyugdíjasok Egyesülete a 2014. évi Költségvetési Tervét a 2014.05.23-i Küldöttgyűlése egyhangúlag elfogadta.

IGENNEL 35 fő ellene: 0 fő, tartózkodott 0 fő szavazott.

2017. november. 20